قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مدیور به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت مدیور به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مدیور است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مدیور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مدیور تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مدیور اقدام کند.

همچنین از آنجا که مدیور یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده:

فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت مدیور عرضه کرده و به فروش می رساند. محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط مدیور از شرکت‌های معتبر خریداری و عرضه می‌شود.

شرایط کالاها  مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشنده می باشد.

– فاکتور کالاهایی که توسط فروشنده در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

رعایت حریم شخصی:

مدیور به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. مدیور متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مدیور ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

نحوه ارسال کالا 

ارسال مرسوله های سفارشی با وزن زیر 30 کیلو گرم به وسیله مراکز پست و تیپاکس ارسال میشود و چنانچه سفارش مجموعه ای بیش از شانزده کالا باشد و در محصولات سفارشی وسایل بزرگ مثل یخچال و لباسشویی باشد به وسیله پست ویژه مدیور به صورت یکجا درب محل تحویل داده میشود و دیگر به دفاتر پستی تحویل نمیشورد .

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت مدیور، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای این فروشگاه محفوظ است.